Ana Sayfa Linklerİletişim

Jade Residence

Muhteşem Ölüdeniz’in en güzel yerlerinden olup Dalaman’a uzaklığı 62 km’dir. 8 lüks odasıyla tatilcilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Zeytin bahçesiyle, yüzme havuzu, restoran ve aperatif barıyla huzurlu bir tatil sizleri bekliyor. Berrak denizi, alışveriş merkezleri ve tadı damağınızda kalacak eşsiz yürüyüşlere sadece 20 adım uzaklıktasınız. Jade sayılmayacak kadar çok seçenekleriyle yine tatilcilerin gözdesi. Sizleri bu eşsiz güzelliklerin tadını çıkarmaya davet ediyoruz şimdiden iyi eğlenceler.

Adres: Belcekız Mevkii 30 sokak no:1 Ölüdeniz/Fethiye/Muğla
Tel: +90 252 617 06 90AHMET ÜSTÜNBAŞ – HATAY diyor ki:

Bu otellere TÜRKÇE isim verilse çok daha ilgi duyar diye düşünüyorum..Mesela bu otelin ismi : ” JADE RESIDENSE” olacak yerde; “MUHTEŞEM OTEL” veya “BELCEKIZ OTEL” olabilirdi..Veyahut : Otel sahibinin soyadı otel ismi olabilir..Bunu sadece bu otel için değil, tüm yabancı isimli oteler için söylüyorum.

Yabancı ülke insanları; kendi ülkelerinde açtıkları işyerine TÜRKÇE isim veriyorlar mı?? Vermiyorlar !..Peki biz neden yabancı isim veriyoruz ??.. Müşteri alamazmıyız korkusu mu var?? Hayır öyle bir korku yok.. Çünkü; müşteri hizmete ve ilgiye gelir..Müşteri otelin ismine gelmez!!..Bunu bilelim..Beni anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederim..Yine de siz bilirsiniz ???…Otel sizin…İsim verme hakkı da sizin !!!!!…


Ağva Günay Hotel

Ağva' da açıldığı ilk günden beri beldenin gözde otellerinden olmayı başaran Ağva Günay Hotel alışılmışın dışında yüksek kalitede hizmet veren bir işletmedir.

Tel: 0216 721 77 22 (4 hat) Fax: 0216 721 77 20

Email: info@gunayhotel.com Web: www.gunayhotel.com

 

 

Reklam İşlemleri

Sitemizde reklam vermek isteyen işletmeler