Ana Sayfa Linklerİletişim

Ocakköy Tatil Köyü

Ocakköyü ilk defa ziyaret eden biri, burada zamanının durmuş olduğunu sanabilir. Çünkü karşısında olağanüstü doğası, yüz yıl önceki orijinal haliyle gerçek bir köy vardır… ve bu köye aşık olabilir. Köyümüz Fethiye ile Türkiye’nin en güzel sahili Ölüdeniz arasında ve her ikisine de birkaç dakika uzaklıktadır.

Turizm anlayışımız!
Ocakköy, Öztur Turizm A.Ş. tarafından doğaya ve çevreye saygılı bir yönetim anlayışıyla işletilmektedir. Burada var olan her şey doğayla uyum içerisinde, kendine has yapısını koruyarak yapıldığından, doğallığı ve sadeliği, en büyük lüks olarak hissedilir.

Hayallerinizdeki tatil!
Ocakköy’de tatil yapmak, size kendinizle baş başa kalma şansı verir. Bir yanda kuş sesleri, etrafta dolaşan kaplumbağalar, köyün etrafında otlayan keçiler, inekler. Diğer yanda kütüphane ve kitaplar, havuzlar ve masaj, restorant ve güzel yemekler ve buz gibi içecekleriyle barlar…yada ormanın sesini dinleyerek yapılacak kısa yürüyüşler…

Tatil köyümüz!
Evlerimiz aslına uygun ve zamanın gerektirdiği konforla restore edilmiştir. Her birinin diğerinden farklı, yaşayan tarihi ve kimliği vardır. 32 köy evi ve 8 odayı birbirlerine bağlayan kayrak taşı döşeli dar yolları, sizi köyün merkezinde büyük zeytin ağacı altındaki restoranta, barlara, havuzlara ve çocuk oyun parkına ulaştırır. Personelimiz, yani köylüleriniz, ihtiyaç duyduğunuz her zaman size yardım etmekten çok mutlu olacaklardır.
ADRES: MUĞLA-FETHİYE
TEL: 0252-616-61-56nebi alıcı diyor ki:

ahçı olarak calısmak ıstıyorum oncekı calıstıgım oteller courınthıa clup otel tekırova ıtalyan ve balık mutfagı mini city mınyatur park antalya canyon balık restorant joy group nashira otel tel numaram : 05425463833


Ağva Günay Hotel

Ağva' da açıldığı ilk günden beri beldenin gözde otellerinden olmayı başaran Ağva Günay Hotel alışılmışın dışında yüksek kalitede hizmet veren bir işletmedir.

Tel: 0216 721 77 22 (4 hat) Fax: 0216 721 77 20

Email: info@gunayhotel.com Web: www.gunayhotel.com

 

 

Reklam İşlemleri

Sitemizde reklam vermek isteyen işletmeler