Ana Sayfa Linklerİletişim

Sugar Beach Club

Zeytin ve okaliptus ağaçları arasında gizlenen muhteşem bir rüya.Sugar Beach Club Ölüdeniz’in merkezindedir ve karavanla gelen tatilcileride kabul ediyoruz. Bunun yanı sıra ağaç bungalovlarımızı isteğinize bağlı olarak kiralayabiliyorsunuz. Otelimizin restoranı plaj kenarında olup leziz Akdeniz yemeklerinden yiyerek kokteyl ve meyve sularımızdan tadabilirsiniz. Otelimiz çevresinde kamp kurup, barbekü yapabileceğiniz alanlarımız bulunmaktadır. Büyük ve kumla kaplı plaja sahip olan kulübümüz başınızı dinleyebileceğiniz sessiz ve sıcak bir ortama sahiptir. Deniz manzarası izlemek isteyenlere ise oturma köşelerimizi tercih ediyoruz, fakat daha hareketli eğlenceli zamanlar geçirmek isteyenlere ise kano ve deniz bisikleti ile bu mümkün. Yapılan tekne ve çevre turları isteyenler için resepsiyondan yardım alabilirsiniz. Sıcak, sakin, eğlenceli, samimi bir tatilin adresi SUGAR BEACH CLUB.

Adres: Ölüdeniz Caddesi no:20 ÖLÜDENİZ/TURKEY
TEL: 0252-617-00-48 FAX: 0252-617-07-52İhsan GÜL diyor ki:

Ben Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksen Okulu Ağırlama Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim eski adı ile (Turizm Bölümü) okuyorum. Bu sene turizm yönetmelinin adının ağırlama olarak değiştirilmesinden ziyade 1.sınıf öğrencilerine sajerlik verilmiştir. Ben de stajyer olarak Muğla/Fethiye Ölü denizde eğitim görmek istiyorum bu sektörde okutman ve işveren olmak için burada eğitim almanın doğru olduğuna inanıyorum. Ve de otelin bütün departmanlarında yer almak isterim işveren olmak için işleri bilmem gerekir…
1.78 boyunda 70 kilo esmer atletik bir yapıya sahibim. 4-5* otellerde Fethiye’de çalışmayı istiyorum
(0507)2563085


Ağva Günay Hotel

Ağva' da açıldığı ilk günden beri beldenin gözde otellerinden olmayı başaran Ağva Günay Hotel alışılmışın dışında yüksek kalitede hizmet veren bir işletmedir.

Tel: 0216 721 77 22 (4 hat) Fax: 0216 721 77 20

Email: info@gunayhotel.com Web: www.gunayhotel.com

 

 

Reklam İşlemleri

Sitemizde reklam vermek isteyen işletmeler